Szerda délben kezdődött a labdarúgó Magyar Kupa 7. fordulójának oroszlányi mérkőzése, a tét pedig nem kisebb volt, mint a 32 közé jutás.

A megye I-ben szereplő Oroszlányi SZE az NB III-as Sajóbábony VSE-t fogadta, az alaphangulatot pedig a 9. percben Kiss Márk Zoltán által lőtt gól adta meg. Ezt követte a hazaiak újabb találata a 46. percben, s ekkor úgy nézett ki, ünnepelni fog a meccs végén a szép számban kilátogató oroszlányi szurkolótábor.

A második félidőben már majdnem megvolt a harmadik gól is, de a hálóba tartó labdát bravúrral hárította a sajóbábonyi játékos, ezt követően pedig kontrából a hazaiak kaptak egyet: 2:1.

És itt volt a fordulópont, szinte összezuhant az együttes, jött is az egyenlítő gól, s következhetett a 2X15 perces hosszabbítás. Ebben az etapban már szinte azt csináltak a vendégek a pályán, amit akartak, végül 2:6-al vonultak öltözőbe az együttesek, azaz nem sikerült a 32-be kerülés.

2018. november 02., 21:02