Kategória: mozaik
A Pro Vértes Nonprofit Zrt. 15. alkalommal szervezi meg a „Tavaszi nagytakarítás” elnevezésű hagyományos szemétszedési akciónapját
2018. March 06., Tuesday
Vadgazdálkodási közgyűlés
2018. February 13., Tuesday
Az önkormányzat megindítja a helyi építési szabályzat és szabályozási terv módosításának egyeztetését
2018. January 30., Tuesday
Társaságunk 2018. első félévében is térítésmentesen végzi a háztartásonkénti szelektív hulladékgyűjtést
2018. January 06., Saturday
2017. December 22., Friday
Oroszlány településen lakó 45-65 év közötti hölgyek, akik az elmúlt két esztendőben nem vettek részt mammográfiás vizsgálaton névre szóló meghívót kapnak
2017. December 14., Thursday
Ajánlatot vár az önkormányzat a város játszótereinek és a kutyafuttató őrzésére
2017. December 06., Wednesday
2017. November 26., Sunday
2017. November 26., Sunday
Amennyiben az Ön vállalkozását / földterületét is szeretni az OTTP-n belül tudni, 2017. december 6-ig várjuk jelentkezését
2017. November 23., Thursday
Elkészült a város Településképi Arculati Kézikönyvének (TAK) véleményezési anyaga és Településrendezési Tervének módosítása
2017. November 21., Tuesday
Ha megteheti, vásároljon a nélkülözőknek tartós élelmiszert
2017. November 21., Tuesday
Eddig közel 11.000 kérdéssel fordultak a Közép-Dunántúlon élők a Jogpontok hálózathoz
2017. November 16., Thursday
A 2018-2019. évi általános választások lefolytatásához szavazatszámláló bizottsági feladatokat vállaló, oroszlányi lakóhelyű választópolgárok jelentkezését várják
2017. November 15., Wednesday
A méhnyakrák egyike azon betegségeknek, amelyek megelőzhetők, illetve korai stádiumban felismerhetők
2017. November 15., Wednesday
A 65 év feletti, Oroszlányi lakóhellyel rendelkező lakosok részére pneumococcus elleni védőoltást biztosít az Önkormányzat
2017. November 13., Monday
2017. November 07., Tuesday
Felhívás Adventi vásáron való részvételhez
2017. November 06., Monday
2017. October 27., Friday
Az Oroszlányi Temetőben ökumenikus istentisztelettel egybekötött központi halottaknapi megemlékezésre kerül sor
2017. October 04., Wednesday
Oroszlány Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériumával együttműködve idén is kiírja a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázatot
2017. September 28., Thursday
A Rákóczi F. út 63.-65. mögötti (Kertalja u.) játszótér 2017. szeptember 26.-tól 2017. szeptember 28.-ig karbantartási munkálatok miatt ZÁRVA tart
2017. September 25., Monday
Ismét beszélgetésre invitálják a vállalkozókat
2017. September 18., Monday
Oroszlány Város Önkormányzata Képviselő-testülete 2017. szeptember 26-án (kedden) 17.30 órai kezdettel Közmeghallgatást tart
2017. September 13., Wednesday
Töltse ki a mellékelt rövid kérdőívet és véleményével támogassa a Településarculati Kézikönyvet készítő szakemberek munkáját!
2017. September 11., Monday
Lakossági fórum Oroszlány településképi, arculati kézikönyvének megalkotásáról
2017. August 28., Monday
Az Oroszlányi Tudományos és Technológiai Park üzemeltetője eleget tesz a jogszabályban meghatározott beszámolási kötelezettségének
2017. August 01., Tuesday
Megkezdi a településrendezési terv módosítását az önkormányzat
2017. July 28., Friday
Bányásznapi rendezvény keretében szabadtéri vendéglátás lehetőség
2017. July 20., Thursday
Az ingázás okainak feltárására készített a VARIKONT Kft. egy kérdőívet
2017. July 12., Wednesday
Találatok száma: 276 db