2015. July
Csapadékvíz-elvezetés és térkövezés a Malomsori óvoda területén
2015. July 31., Friday
Bár némi zökkenővel és egyeztető szünettel, de végül is valamennyi előterjesztést elfogadták
2015. July 31., Friday
2015. July 31., Friday
Aa 4000 négyzetméteres csarnok 7 milliárd forintos beruházásból valósult meg
2015. July 30., Thursday
2015. április–júniusban a foglalkoztatottak létszáma 126 ezer fővel több, mint egy évvel korábban
2015. July 30., Thursday
Kedden délután átadták az amerikai tulajdonú BorgWarner TTS Kft. Oroszlányban épült hajtóműgyárát
2015. July 29., Wednesday
1992-től tartják világszerte az anyatejes táplálás világnapját
2015. July 29., Wednesday
Harmadik alkalommal hirdeti meg pályázatát a Példakép Alapítvány
2015. July 28., Tuesday
Júniusban a fogyasztói árak átlagosan 0,6%-kal magasabbak voltak, mint egy évvel korábban
2015. July 28., Tuesday
A napokban a vonyarcvashegyi strandról két embert súlyos, hármat könnyű sérülésekkel szállítottak kórházba
2015. July 27., Monday
2015. July 26., Sunday
Huszadik alkalommal rendezte meg a Rákóczi Szövetség Oroszlányi Szervezete szombaton Majkon a Rákóczi Napot
2015. July 26., Sunday
Közel 9 ezren váltottak jegyet idén eddig Oroszlány strandjára
2015. July 25., Saturday
Lazók Zoltán polgármester is felkereste és köszöntötte pénteken Miseta Jánosnét
2015. July 24., Friday
A Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat rendezett teremfoci tornát a volt négyes iskola tornatermében
2015. July 24., Friday
Kábítószer-kereskedelem bűntette elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást az Oroszlányi Rendőrkapitányság
2015. July 24., Friday
2015. July 24., Friday
A Hamvas Béla Gimnázium a 2015-2016-os tanévben esti tagozaton négy évfolyamos gimnáziumi képzést indít
2015. July 23., Thursday
2015. July 23., Thursday
Bejárás a régi vájár, majd Eötvös iskolában
2015. July 22., Wednesday
Szarvason, a masters bajnoksággal egy időben rendezték, a Körös-Kupa Sándor Tamás Emlékversenyt
2015. July 21., Tuesday
A nők körében a vezető daganatos megbetegedés az emlőrák
2015. July 21., Tuesday
Május 10-én első alkalommal rendeztek szlalomversenyt az oroszlányi szupermarket parkolójában
2015. July 21., Tuesday
Fokozott figyelemmel vezessenek a következő hetekben az őzek párzási ideje alatt
2015. July 20., Monday
A felvidéki Izsa község mutatkozott be július elején a Rákóczi Szövetség Oroszlányi Szervezetének kezdeményezésére
2015. July 20., Monday
Megkezdődött az egykori majki, Madár-hegy alatt található temető rendbetétele
2015. July 19., Sunday
Kevesen keresték fel szombat délután a szabadtéri színpad környékén felállított játszószereket
2015. July 19., Sunday
Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) ajánlása alapján.
2015. July 17., Friday
Átláthatóbbá, egyszerűbbé és gördülékenyebbé válik a szabadtéri rendezvények előkészítése
2015. July 17., Friday
Oroszlány Város Önkormányzata ebösszeírást tart
2015. July 16., Thursday
Találatok száma: 67 db