Kategória: önkormányzat
Tizenegy napirendi pont megtárgyalása várta a képviselő-testületet a kedd délutáni ülésén
2019. May 29., Wednesday
Egyhangú döntéssel elfogadta a képviselő-testület a Borbála-telepi óvoda tetőszerkezetének felújításához szükséges pótlólagos anyagi fedezet biztosítását
2019. May 17., Friday
Az Önkormányzat versenytárgyaláson értékesíti ingatlanát
2019. May 16., Thursday
A képviselő-testület elfogadta az önkormányzat 2018-ban végzett gyermekjóléti és gyermekvédelmi feladatainak ellátásáról szóló beszámolót
2019. May 03., Friday
Egytucat napirendi pont megtárgyalása várta a képviselő-testületet a kedd délutáni ülésén
2019. May 01., Wednesday
Több mint egytucat napirendi pont megtárgyalása várta a képviselő testületet
2019. March 27., Wednesday
Az OKSZÍK 2018-as beszámolóját is megvitatta keddi ülésén a képviselő-testület.
2019. February 27., Wednesday
A tervek szerint az oroszlányi önkormányzat 1 milliárd 256 millió forintot költene el ebben az évben fejlesztésekre
2019. February 20., Wednesday
Mint arról beszámoltunk, a keddi képviselő-testületi ülés költségvetési vitája egyetlen területre korlátozódott
2019. February 14., Thursday
A város költségvetésének főösszege (a bevételek és kiadások értéke) több, mint 6 milliárd forint
2019. February 13., Wednesday
Tizennyolc pontban foglalta össze az elmúlt hetek eseményeit Lazók Zoltán polgármester a képviselő-testület keddi ülésére
2019. January 23., Wednesday
Rendkívüli üléssel kezdte munkáját csütörtök délután a város képviselő-testülete
2019. January 11., Friday
Tizennyolc képviselő-testületi ülést tartottak a 2018-ban az oroszlányi döntéshozók
2019. January 03., Thursday
Érdektelenség kísérte a Roma Nemzetiségi Önkormányzat csütörtöki közmeghallgatását
2018. December 14., Friday
Nyolcszázezer forintot nyert az önkormányzat a város zenei koncepciójának kidolgozására
2018. December 13., Thursday
Több mint egytucat téma került a képviselő-testület ez évi utolsó ülésén a döntéshozók elé
2018. December 12., Wednesday
Tizenhét napirendi pont megtárgyalása várta kedden a képviselő-testület tagjait
2018. November 28., Wednesday
Az önkormányzat a beadott kérelmek alapján 81 rászoruló család részére, családonként 1-1 köbméter szociális célú tűzifát biztosít
2018. November 16., Friday
Októberi ülésén került a szakbizottság elé elé az Oroszlányi Szakorvosi és Ápolási Intézet támogatási kérelme a röntgengép cseréjével kapcsolatban.
2018. October 21., Sunday
Több mint egytucat napirendi pont szerepelt a képviselő-testület keddi ülésén
2018. October 17., Wednesday
Kamerarendszer bővítés, játszótér korszerűsítés és útfelújítási beruházások - többek között ezek a témák szerepeltek a képviselő-testület kedd délutáni közmeghallgatásán
2018. September 27., Thursday
A képviselő-testület kinyilvánította csatlakozási szándékát a hátrányos szociális helyzetű felsőoktatási hallgatók támogatására
2018. September 21., Friday
Sikeresen pályázott az Oroszlányi Polgármesteri Hivatal Pénzügyi Osztálya a „Jó adatszolgáltató önkormányzatok támogatása” nevű jogcímre
2018. September 20., Thursday
Közel félmilliárd forinttal emelkedik a költségvetés főösszege
2018. September 19., Wednesday
Immár második rendkívüli ülését tartotta csütörtök délelőtt a képviselő-testület, amelynek két napirendi pontját kellett megvitatniuk
2018. August 30., Thursday
Az önkormányzata folytatta a korábbi években megkezdett járdafelújítási programját
2018. August 30., Thursday
2013-ban került sor az első együttműködési megállapodás aláírására a lengyelországi Konskie-val
2018. August 19., Sunday
Tizenegy napirendi pontot tárgyalt rendkívüli, csütörtök délelőtti ülésén a képviselő-testület
2018. August 16., Thursday
Oroszlány mintegy 300 millió Ft-os támogatást nyert el a Terület- és Településfejlesztési Operatív Programban
2018. August 11., Saturday
Tavaly novemberben kereste meg az önkormányzatot a Párizs melletti Yerres városának egyik civil szervezete kapcsolatfelvétel céljával
2018. July 31., Tuesday
Találatok száma: 201 db