Kategória: sport
Nyolcadik alkalommal adott otthont szombaton Oroszlány és az OSE a Streetball programjának
2019. June 23., Sunday
Az Oroszlányi Judo Club fiataljai a közelmúltban az ajkai Judo Fesztivált szerepeltek kiválóan
2019. June 17., Monday
Oroszlányban a B33 Tour keretében szombaton rendezték meg a 3x3 női és férfi felnőtt bajnokság döntőit
2019. June 11., Tuesday
Hétvégén az ausztriai Salzburgban nemzetközi serdülő versenyen vettek részt az Oroszlányi Judo Club kiválóságai
2019. June 10., Monday
Az Oroszlányi Judo Club legsikeresebb versenyzője Áncsák Kitti Bettina a Győrben megrendezett Serdülő Európa Kupán vehetett részt
2019. June 07., Friday
Az Oroszlányi Karate SE ifjú tehetségei a Samu Kupán brillíroztak a hétvégén
2019. June 05., Wednesday
negyedik alkalommal megrendezett Rendvédelmi Kupát
2019. June 01., Saturday
Lazók Zoltán polgármester személyesen gratulált az OSE Lions csapatának
2019. May 29., Wednesday
Kisbér adott otthont hétvégén a súlyemelő tini országos bajnokság nyugati csoportküzdelmeinek
2019. May 28., Tuesday
Csalódást keltő játékot mutatott a finálé második mérkőzésén is a Hoya Pannon Egyetem Veszprém alakulata
2019. May 23., Thursday
A győri Mosoni–Dunán került megrendezésre a Graboplast Országos Maraton Bajnokság, melyen minden idők legnépesebb mezőnye gyűlt össze
2019. May 23., Thursday
Péntek késő délután elrajtolt a másodosztály Piros-csoportjának fináléja
2019. May 18., Saturday
Ausztriában jártak hétvégén az Oroszlányi Judo Club versenyzői
2019. May 13., Monday
A döntőbe jutás volt a lehetséges tétje az OSE számára a rájátszás elődöntőjének szerdai felvonásán
2019. May 10., Friday
Vasárnap a Törökbálint Arénában rendezték az idei év első flag football kupa napját
2019. May 07., Tuesday
Nagy iramban estek egymásnak a felek a rájátszás visszavágóján
2019. May 07., Tuesday
Mint minden évben, ez év tavaszán is edzőtáborba vonultak a kajakosok.
2019. May 04., Saturday
Kellemes időjárás és idilli sportkörnyezet fogadta április utolsó hétvégéjén, a Kaposvár Goldenfox meghívására érkező Oroszlány Bears amerikai focistáit
2019. April 30., Tuesday
Ismét bizonyítottak a hétvégi, kétnapos iskolás bajnokságon a fővárosban Likerecz Attila és Bagócs János súlyemelő tanítványai
2019. April 30., Tuesday
Az Oroszlányi Judo Club versenyzői a Pápán megrendezett Regionális Rangsorversenyen vettek részt a hétvégén
2019. April 17., Wednesday
Nyolcadik alkalommal rendezték meg a hétvégén 17 csapat részvételével Tökölön a Kakusei Országos Bajnokságot
2019. April 16., Tuesday
A rájátszás első körének rendkívül fontos hazai mérkőzésére került sor az OSE otthonában
2019. April 15., Monday
Hónapokkal az rajt időpontja előtt betelt a VérKör teljesítménytúra maximális nevezőinek fenntartott 377 hely
2019. April 08., Monday
Mint már évek óta, a Vértesi Erőmű S. E. kajakszakosztálya idén is csatlakozott a TeSzedd akcióhoz
2019. April 02., Tuesday
Hétvégén rendezték meg Ajkán az I. WKF Sun Dome kupát
2019. April 01., Monday
Az egész hetet lefedő rendezvény első eseményén vasárnap délelőtt várták ideális időben a kerékpározókat
2019. April 01., Monday
Újabb nemzetközi megmérettetésen vannak túl az Oroszlányi Judo Club sportolói
2019. March 20., Wednesday
Legutóbbi meccsére a feltörekvő tehetségekkel teli, és az utóbbi időben eredményesen is játszó Honvéd otthonába látogatott az OSE
2019. March 19., Tuesday
Az elmúlt vasárnap átestek a tűzkeresztségen az Oroszlány Bears Amerikai Football Csapat utánpótlás játékosai
2019. March 11., Monday
Hétvégén az ausztriai Leobenben léptek tatamira az oroszlányi judosok
2019. March 11., Monday
Találatok száma: 370 db