2019. February
Elkészült a Vértes építészeti-tájegységi arculati kézikönyve
2019. February 28., Thursday 10:00
2019. February 26., Tuesday 17:00
2019. February 25., Monday 17:00
2019. February 23., Saturday 10:00
2019. February 22., Friday 17:00
2019. February 22., Friday 10:00
Irodalmi megemlékezés Márai Sándor író-költő, újságíró halálának 30. évfordulója alkalmából
2019. February 21., Thursday 17:00
2019. February 21., Thursday 14:00
Tavaszi színház
2019. February 17., Sunday 19:00
2019. February 16., Saturday 16:00
2019. February 15., Friday 21:00
2019. February 13., Wednesday 17:00
2019. February 09., Saturday 10:00
2019. February 08., Friday 16:30
2019. February 08., Friday 09:30
A rómaiak nyomában a Duna mentén című vetített képes helytörténeti előadásra
2019. February 07., Thursday 17:00
2019. February 04., Monday 16:00
2019. February 01., Friday 14:30
Találatok száma: 18 db