2015. March
Terv szerinti testületi ülés
2015. March 31., Tuesday 16:00
2015. March 30., Monday 17:00
Megszólaltatja az Oroszlányi Evangélikus Kórus és Zenekar.
2015. March 29., Sunday 17:00
Fenyő Miklós - Tasnádi István: Made in Hungária
2015. March 28., Saturday 19:00
Kadarka Társulat: Fülbemászók
2015. March 27., Friday 19:00
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc alkalmából megrendezésre kerülő városi ünnepség
2015. March 15., Sunday 18:00
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc alkalmából megrendezésre kerülő városi ünnepség
2015. March 15., Sunday 17:30
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc alkalmából megrendezésre kerülő városi ünnepség
2015. March 15., Sunday 16:00
A Jóga Klub szervezésében
2015. March 14., Saturday 19:00
2015. March 14., Saturday 18:00
2015. March 14., Saturday 10:00
2015. March 13., Friday 17:00
A nők helyzete a mai magyar társadalomban
2015. March 12., Thursday 16:30
2015. March 11., Wednesday 17:00
2015. March 10., Tuesday 15:00
A Magyar Vöröskereszt Területi Szervezetének programjai
2015. March 10., Tuesday 09:00
Civil Szakmai Nap
2015. March 09., Monday 17:00
Életképes Példa-(tár)
2015. March 09., Monday 15:30
Az Oroszlányi Bányász Koncert Fesztivál Fúvózenekar „re-koncertje”
2015. March 08., Sunday 17:00
2015. March 08., Sunday 13:00
2015 Tavaszi Színház
2015. March 07., Saturday 19:00
Az ORTRI szervezésében
2015. March 07., Saturday 09:00
Oroszlányi Természetbarátok Egyesülete szervezésében
2015. March 07., Saturday 09:00
Silhouette Balett előadása
2015. March 06., Friday 17:45
2015. March 06., Friday 10:00
Kolompos Együttes: Jönnek a huszárok
2015. March 05., Thursday 14:00
Kolompos Együttes: Jönnek a huszárok
2015. March 05., Thursday 10:30
Kolompos Együttes: Jönnek a huszárok
2015. March 05., Thursday 09:00
Találatok száma: 28 db