2016. March
Krimi 2 részben - a Színházi Világnap alkalmából
2016. March 26., Saturday 19:00
2 napos program - 03.25. Locsolóvers vadászat és Könyves Bütykölde és 03.26. Nyuszi-Buli
2016. March 26., Saturday 15:00
2 napos program - 03.25. Locsolóvers vadászat és Könyves Bütykölde és 03.26. Nyuszi-Buli
2016. March 25., Friday 16:00
Civilizációk harca?
2016. March 21., Monday 18:00
Vass Virág író, újságíró, szerkesztő mutatja be legújabb könyvét
2016. March 21., Monday 16:30
a Magyar Vöröskereszt Oroszlányi Szervezete szervezésében
2016. March 21., Monday 09:00
J. S. Bach: Húsvéti kantáta, F-dúr Mise
2016. March 20., Sunday 18:00
Vendég: a Határzár
2016. March 19., Saturday 21:00
2016. March 18., Friday 21:00
2016. March 15., Tuesday 18:30
Kiállítás megnyitó és ÜNNEPI MŰSOR az 1848-as Forradalom és Szabadságharc emlékére
2016. March 15., Tuesday 18:00
2016. March 15., Tuesday 17:00
80 perc alatt a Föld körül
2016. March 12., Saturday 19:00
2016. March 12., Saturday 09:00
2016. March 07., Monday 17:00
EDDA musical
2016. March 05., Saturday 19:00
CSIRIBIRI Gyermekszínház - A Görömbő Kompánia előadásában
2016. March 03., Thursday 14:00
CSIRIBIRI Gyermekszínház - A Görömbő Kompánia előadásában
2016. March 03., Thursday 10:00
Találatok száma: 18 db