2015. April
2015. April 30., Thursday 15:00
A Pécsi Balettiskola tanulóinak előadása
2015. April 28., Tuesday 17:00
Terv szerinti testületi ülés
2015. April 28., Tuesday 16:00
A Tánc Világnapja alkalmából betekintés a városban működő táncegyesületek tevékenységeibe
2015. April 28., Tuesday 14:00
Vendég: Kósa Csaba andrásfai író
2015. April 27., Monday 17:00
Előadás és konferencia a cigányság mai magyarországi helyzetéről
2015. April 27., Monday 16:30
Nagy Roland átvehette a „példamutatóan szép magyar beszédért” járó Kazinczy-emlékérmet
2015. April 27., Monday 00:00
Másik Lehel – Vizeli Csaba: Legénybúcsú
2015. April 25., Saturday 19:00
Immár harmadszor az oroszlányi civilekkel és motorosokkal
2015. April 25., Saturday 10:00
Kézműves kiállítás és bazár
2015. April 25., Saturday 09:00
„In memoriam II. Rákóczi Ferenc” címmel
2015. April 25., Saturday 08:30
Czunyiné dr. Bertalan Judit köznevelésért felelős államtitkár és a térség országgyűlési képviselője fogadóórát tart
2015. April 24., Friday 14:00
Téma az Oroszlány-Tatabánya kerékpárút
2015. April 24., Friday 09:00
2015. April 23., Thursday 17:00
Silhouette Táncegyüttes: Hamupipőke – táncos mesejáték
2015. April 23., Thursday 14:00
Silhouette Táncegyüttes: Hamupipőke – táncos mesejáték
2015. April 23., Thursday 10:30
Silhouette Táncegyüttes: Hamupipőke – táncos mesejáték
2015. April 23., Thursday 09:00
2015. April 22., Wednesday 08:30
Hadházi László és Bellus István műsora
2015. April 19., Sunday 18:00
„Legyen ismét betlehemi jászol Oroszlányban!"
2015. April 18., Saturday 17:00
2015. April 18., Saturday 12:30
2015. April 18., Saturday 09:00
Elődöntő
2015. April 17., Friday 16:00
Oroszlányban is Ifjúsági Önkormányzat alakul
2015. April 14., Tuesday 16:00
2015. April 12., Sunday 15:00
2015. April 12., Sunday 15:00
A 60'-as, 70'-es évek zenéivel
2015. April 11., Saturday 20:00
Égi kávéház
2015. April 11., Saturday 16:00
A Vöröskereszt Oroszlány Területi Szervezete szervezésében
2015. April 10., Friday 18:00
2015. April 10., Friday 14:00
Találatok száma: 37 db