2016. April
2016. April 30., Saturday 17:00
2016. April 30., Saturday 15:00
Téma: CSODÁLATOS INDIA
2016. April 30., Saturday 15:00
Vetített képes interaktív előadás - Előadó: Nyitrai Károlyné
2016. April 26., Tuesday 15:00
2016. April 25., Monday 17:00
2016. April 23., Saturday 09:00
A Rákóczi Szövetség Oroszlányi Szervezete szervezésében
2016. April 23., Saturday 08:30
2016. April 22., Friday 17:00
Városi Gyermek és Ifjúsági Tehetségkutató Verseny
2016. April 22., Friday 16:00
Fellép a Budapest Ragtime Band
2016. April 18., Monday 17:00
Az almásfüzitői Talpalatnyi Színház előadása
2016. April 18., Monday 09:45
Koncert és BÁL
2016. April 16., Saturday 19:00
MŰSORVÁLTOZÁS!!!!
2016. April 15., Friday 21:00
Ez egy rendhagyó esete, amit az ország összes szakképző intézményében megrendeznek
2016. April 15., Friday 18:00
2016. April 15., Friday 17:00
Történelmi visszapillantás 1189-1989 - A Felvidékről Kitelepítettek Emléknapján
2016. April 12., Tuesday 17:00
Válogatás József Attila költeményeiből Jakubecz László előadásában
2016. April 11., Monday 17:00
A Magyar Költészet Napján
2016. April 11., Monday 14:00
2016. April 11., Monday 11:00
2016. April 09., Saturday 14:00
Kiállítás április 22-ig
2016. April 08., Friday 17:00
Füge Produkció - Dosztojevszkíj művének újraálmodott feldolgozása
2016. April 05., Tuesday 16:00
Vígjáték a Pannon Várszínház előadásában
2016. April 02., Saturday 19:00
Találatok száma: 23 db