2015. May
2015. May 31., Sunday 14:30
Szabó Gyuri bácsi az Oroszlányi szabadegyetemi sorozat következő előadója
2015. May 26., Tuesday 00:00
2015. May 23., Saturday 21:30
Licsák Attila zongoraművész és tanítványa Király Dominik közös zenei estje
2015. May 22., Friday 17:00
2015. May 21., Thursday 17:00
Napfényes Itália ( Toszkána és Lombardia) címmel
2015. May 20., Wednesday 17:00
R. Kárpáti Péter -"Élet az élet után" című előadása
2015. May 18., Monday 17:00
2015. May 09., Saturday 16:30
2015. May 09., Saturday 08:00
2015. May 08., Friday 17:00
2015. May 03., Sunday 08:30
2015. May 02., Saturday 10:00
2015. May 01., Friday 14:00
Találatok száma: 13 db