2015. June
A vendég Ürge László lesz a felvidéki Léváról, előadásának címe: Verseim szigete a rímek nagyvilágában
2015. June 29., Monday 17:00
Majki Szerzetesrendi Napok
2015. June 21., Sunday 10:00
Az éjszaka, amikor minden életre kel...
2015. June 20., Saturday 16:00
Hogy jól kezdődjön a nyári szünet!
2015. June 20., Saturday 14:00
Vértesi Erdő Zrt. a Vértes műemlékeiért!
2015. June 20., Saturday 09:30
Street Ball show
2015. June 20., Saturday 09:00
Tinódi Lantos Sebestyén költő, énekmondó, zeneszerző születésének évfordulója alkalmából
2015. June 15., Monday 16:00
Fellépnek Bakfark Bálint AMI, Szatmári Juli és zenekara
2015. June 13., Saturday 19:00
2015. June 13., Saturday 07:00
Rendkívüli testületi ülés
2015. June 08., Monday 16:00
2015. June 06., Saturday 08:00
2015. June 05., Friday 16:00
2015. June 04., Thursday 17:00
A vendég: Grecsó Krisztián József Attila díjas író, költő
2015. June 02., Tuesday 18:00
Találatok száma: 14 db