2018. August
68. Oroszlányi Bányásznap
2018. August 31., Friday 21:00
68. Oroszlányi Bányásznap
2018. August 31., Friday 20:00
68. Oroszlányi Bányásznap
2018. August 31., Friday 19:00
68. Oroszlányi Bányásznap
2018. August 31., Friday 18:30
68. Oroszlányi Bányásznap
2018. August 31., Friday 17:30
68. Oroszlányi Bányásznap
2018. August 30., Thursday 15:00
2018. August 30., Thursday 15:00
Városi Zenei Fórum
2018. August 29., Wednesday 18:00
Búcsúi litánia a majki kápolnában
2018. August 25., Saturday 11:00
I. Oroszlányi Borfesztivál
2018. August 20., Monday 21:00
I. Oroszlányi Borfesztivál
2018. August 20., Monday 15:00
I. Oroszlányi Borfesztivál
2018. August 19., Sunday 21:00
I. Oroszlányi Borfesztivál
2018. August 19., Sunday 19:00
Az Eklekta kamarakórus koncertje
2018. August 19., Sunday 19:00
I. Oroszlányi Borfesztivál
2018. August 19., Sunday 17:00
I. Oroszlányi Borfesztivál
2018. August 19., Sunday 16:30
Kerékpáros körverseny oroszlányi szakasza
2018. August 16., Thursday 16:30
2018. August 15., Wednesday 15:00
Zenés Nyári Találkozások
2018. August 11., Saturday 20:30
2018. August 11., Saturday 09:00
Falunap a Falu- Hagyományőrző és Kulturális Egyesület és az Oroszlányi Szlovák Önkormányzat szervezésében
2018. August 11., Saturday 08:00
Zenés Nyári Találkozások
2018. August 04., Saturday 21:00
Találatok száma: 22 db