2015. September
A helyi közművelődési tevékenység támogatásáról és működési feltételeiről, a civil szervezetek támogatásáról szóló önkormányzati rendelet-tervezet megvitatása
2015. September 30., Wednesday 17:00
2015. September 29., Tuesday 17:00
Póda Erzsébet író
2015. September 28., Monday 17:00
2015. September 27., Sunday 08:00
2015. September 26., Saturday 18:00
Újra indul, és minden szerdán látogatható a mese birodalom a gyerekkönyvtárban
2015. September 23., Wednesday 17:00
2015. September 19., Saturday 14:00
Fellépők: Colombre Band, Nelson együttes, Ganxsta Zolee és a Kartel
2015. September 18., Friday 18:00
NB1/B Felnőtt Férfi Kosárlabda Kupa
2015. September 18., Friday 17:00
„Jól szeretni – tudod-e, hogy milyen a gyereked?” Előadó: dr. Vekerdy Tamás
2015. September 14., Monday 17:00
Közreműködik az Oroszlányi Evangélikus Kórus és Zenekar
2015. September 13., Sunday 10:00
Városfejlesztési stratégia- előadó: Németh Gábor alpolgármester
2015. September 11., Friday 17:00
Vendéglátó: Juhász Attila
2015. September 07., Monday 17:00
Judo verseny
2015. September 05., Saturday 09:00
Thököly Imre gróf, nagybirtokos, nemes halálának 310. évfordulója alkalmából megemlékezést tart a Rákóczi Szövetség
2015. September 03., Thursday 17:00
2015. September 03., Thursday 15:00
Találatok száma: 16 db