2015. December
2015. December 30., Wednesday 17:30
2015. December 29., Tuesday 09:00
2015. December 20., Sunday 19:00
A Silhouette Balett előadásában
2015. December 20., Sunday 17:00
Fülöp Róbert zenél
2015. December 20., Sunday 17:00
2015. December 20., Sunday 16:30
Tigroszlán és Brown Coals koncert
2015. December 19., Saturday 21:00
A Sziget Színház előadása
2015. December 19., Saturday 19:00
2015. December 19., Saturday 17:00
A Hunyadi Mátyás Általános Iskola ünnepi előadása
2015. December 19., Saturday 16:00
Adventi kóruskoncert
2015. December 18., Friday 17:00
Bakfark Bálint AMI közreműködésével
2015. December 18., Friday 16:00
2015. December 16., Wednesday 18:00
A Városi Énekkar előadásában
2015. December 16., Wednesday 17:00
2015. December 15., Tuesday 14:00
Réz András filmesztéta - Hát ezt meg hogy értsem?!
2015. December 14., Monday 18:00
Zumba bemutató
2015. December 14., Monday 17:00
2015. December 14., Monday 16:00
2015. December 13., Sunday 19:00
Szervező és közreműködő az Oroszlányi Evangélikus Kórus
2015. December 13., Sunday 17:00
2015. December 12., Saturday 18:00
A mézeskalácsok, adventi koszorúk, díszített fenyőfák kiállításának és versenyének díjkiosztása
2015. December 12., Saturday 17:00
A József Attila Általános Iskola diákjainak előadásában
2015. December 12., Saturday 16:00
2015. December 11., Friday 18:00
A Hemo Musical Stúdió zenés-verses műsora
2015. December 11., Friday 17:00
2015. December 11., Friday 16:00
Előadó a Silhouette Balett
2015. December 11., Friday 16:00
HeMo Musical Stúdió - Holle anyó – mesemusical
2015. December 10., Thursday 14:00
HeMo Musical Stúdió - Holle anyó – mesemusical
2015. December 10., Thursday 10:30
HeMo Musical Stúdió - Holle anyó – mesemusical
2015. December 10., Thursday 09:00
Találatok száma: 53 db