2019. év eseményei
2019. July 20., Saturday 19:00
2019. July 20., Saturday 16:00
2019. July 18., Thursday 13:00
2019. July 16., Tuesday 14:00
2019. July 13., Saturday 10:00
2019. July 09., Tuesday 14:00
2019. July 06., Saturday 19:00
Szép Ernő emlékest
2019. July 04., Thursday 17:00
2019. July 04., Thursday 13:00
2019. July 03., Wednesday 13:00
2019. July 02., Tuesday 14:00
2019. June 29., Saturday 14:30
2019. June 28., Friday 10:00
2019. June 24., Monday 17:00
2019. June 24., Monday 08:00
2019. June 22., Saturday 19:00
2019. June 22., Saturday 17:00
2019. June 22., Saturday 14:00
2019. June 17., Monday 08:00
Zenés Nyári Találkozások
2019. June 15., Saturday 20:00
Hogy jól induljon a nyári szünet
2019. June 15., Saturday 15:00
2019. June 11., Tuesday 13:00
2019. June 08., Saturday 19:00
2019. June 08., Saturday 10:00
2019. June 07., Friday 18:00
Prof. Dr. Takaró Mihály előadása
2019. June 07., Friday 17:00
2019. June 07., Friday 16:30
2019. June 04., Tuesday 16:00
2019. June 04., Tuesday 13:00
2019. June 03., Monday 16:00
Találatok száma: 175 db