2018. év eseményei
Zenés Nyári Találkozások
2018. July 07., Saturday 20:30
Az 1978-as argentínai világbajnokságra emlékezünk
2018. July 04., Wednesday 17:00
Zenés Nyári Találkozások
2018. June 30., Saturday 20:00
2018. June 30., Saturday 14:30
2018. June 29., Friday 10:00
2018. June 25., Monday 08:00
2018. June 23., Saturday 18:00
2018. June 18., Monday 08:00
Zenés Nyári Találkozások
2018. June 16., Saturday 19:30
2018. June 16., Saturday 15:00
Balesetmegelőzési nap
2018. June 16., Saturday 09:00
2018. June 14., Thursday 17:00
2018. June 09., Saturday 17:00
Emlékezés Dsida Jenőre halálának 80. évfordulója alkalmából
2018. June 07., Thursday 17:00
2018. June 07., Thursday 17:00
2018. June 04., Monday 16:00
A Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium koncertvizsgája
2018. June 01., Friday 17:30
Vállalkozói Klub
2018. May 31., Thursday 17:00
Kamalduli remetetég és Majk
2018. May 28., Monday 17:00
2018. May 27., Sunday 14:00
Koszorúzás
2018. May 27., Sunday 10:00
2018. May 26., Saturday 10:00
Kiállítás megnyitó - „Ecsettel a békéért”
2018. May 25., Friday 17:00
Csáky Pál: Egy hang Közép-Európából című könyvének bemutatója
2018. May 24., Thursday 17:00
Májfadöntés 2018.05.20. 16 órakor
2018. May 20., Sunday 16:00
2018. May 19., Saturday 21:00
2018. May 18., Friday 18:00
2018. May 18., Friday 18:00
2018. May 18., Friday 16:00
Kovács András Péter önálló estje
2018. May 16., Wednesday 19:00
Találatok száma: 266 db