Helyszín: KFMK
A vendég Ürge László lesz a felvidéki Léváról, előadásának címe: Verseim szigete a rímek nagyvilágában
2015. June 29., Monday 17:00
Tinódi Lantos Sebestyén költő, énekmondó, zeneszerző születésének évfordulója alkalmából
2015. June 15., Monday 16:00
A vendég: Grecsó Krisztián József Attila díjas író, költő
2015. June 02., Tuesday 18:00
2015. May 31., Sunday 14:30
2015. May 21., Thursday 17:00
Napfényes Itália ( Toszkána és Lombardia) címmel
2015. May 20., Wednesday 17:00
R. Kárpáti Péter -"Élet az élet után" című előadása
2015. May 18., Monday 17:00
A Pécsi Balettiskola tanulóinak előadása
2015. April 28., Tuesday 17:00
A Tánc Világnapja alkalmából betekintés a városban működő táncegyesületek tevékenységeibe
2015. April 28., Tuesday 14:00
Vendég: Kósa Csaba andrásfai író
2015. April 27., Monday 17:00
Előadás és konferencia a cigányság mai magyarországi helyzetéről
2015. April 27., Monday 16:30
Másik Lehel – Vizeli Csaba: Legénybúcsú
2015. April 25., Saturday 19:00
„In memoriam II. Rákóczi Ferenc” címmel
2015. April 25., Saturday 08:30
2015. April 23., Thursday 17:00
Silhouette Táncegyüttes: Hamupipőke – táncos mesejáték
2015. April 23., Thursday 14:00
Silhouette Táncegyüttes: Hamupipőke – táncos mesejáték
2015. April 23., Thursday 10:30
Silhouette Táncegyüttes: Hamupipőke – táncos mesejáték
2015. April 23., Thursday 09:00
Hadházi László és Bellus István műsora
2015. April 19., Sunday 18:00
„Legyen ismét betlehemi jászol Oroszlányban!"
2015. April 18., Saturday 17:00
2015. April 18., Saturday 12:30
Oroszlányban is Ifjúsági Önkormányzat alakul
2015. April 14., Tuesday 16:00
Égi kávéház
2015. April 11., Saturday 16:00
Oroszlány város iskoláinak, diákjainak főszereplésével közös versmondás
2015. April 10., Friday 11:00
2015. April 03., Friday 17:00
2015. March 30., Monday 17:00
Fenyő Miklós - Tasnádi István: Made in Hungária
2015. March 28., Saturday 19:00
Kadarka Társulat: Fülbemászók
2015. March 27., Friday 19:00
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc alkalmából megrendezésre kerülő városi ünnepség
2015. March 15., Sunday 18:00
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc alkalmából megrendezésre kerülő városi ünnepség
2015. March 15., Sunday 17:30
A Jóga Klub szervezésében
2015. March 14., Saturday 19:00
Találatok száma: 50 db