Helyszín: KFMK
2020. November 05., Thursday 19:00
2020. June 30., Tuesday 04:00
2020. June 30., Tuesday 03:00
2020. June 30., Tuesday 02:00
2020. June 30., Tuesday 01:00
2020. April 04., Saturday 09:00
2020. March 31., Tuesday 19:00
2020. March 30., Monday 18:00
Monarchia Szimfonikus Zenekar
2020. March 30., Monday 17:00
Tha Shudras koncert
2020. March 27., Friday 19:30
2020. March 27., Friday 17:00
2020. March 27., Friday 16:30
2020. March 25., Wednesday 13:00
Demjén Musical
2020. March 22., Sunday 19:00
mesebalett premier
2020. March 21., Saturday 18:00
2020. March 20., Friday 16:30
2020. March 20., Friday 14:30
konferencia, képzés, kiállítás
2020. March 20., Friday 08:00
2020. March 20., Friday 07:30
2020. March 18., Wednesday 13:00
2020. March 15., Sunday 18:00
Az 1848/1849-es forradalom és szabadságharc ünnepe
2020. March 15., Sunday 16:00
Spirit Of Eden koncert
2020. March 13., Friday 20:00
2020. March 13., Friday 16:30
2020. March 11., Wednesday 13:00
Bábszínház
2020. March 07., Saturday 11:00
Hadházi László önálló estje
2020. March 06., Friday 20:00
Hadházi László önálló estje
2020. March 06., Friday 18:00
2020. March 06., Friday 16:30
Roxforti Lélek-képek
2020. March 06., Friday 14:30
Találatok száma: 120 db