Helyszín: OKSZÍK - Színházterem
Csiribiri Gyermekszínház
2019. December 12., Thursday 09:00
Őszi színház
2019. November 30., Saturday 19:00
Őszi színház
2019. October 27., Sunday 19:00
- avagy a régi világ hangszereinek meséi
2019. October 10., Thursday 09:00
Őszi színház
2019. September 22., Sunday 19:00
2019. June 07., Friday 18:00
2019. May 18., Saturday 16:00
2019. May 16., Thursday 17:00
2019. May 09., Thursday 15:00
2019. April 27., Saturday 17:00
2019. April 27., Saturday 10:00
2019. April 26., Friday 18:00
Tavaszi színház
2019. April 14., Sunday 19:00
2019. April 12., Friday 19:00
XXIII. Civileké a Ház programsorozat
2019. April 05., Friday 17:00
Csiribiri Gyermekszínház
2019. April 04., Thursday 09:00
Tavaszi színház
2019. March 31., Sunday 19:00
2019. March 25., Monday 18:00
2019. March 23., Saturday 17:00
2019. March 20., Wednesday 17:00
Csiribiri Gyermekszínház
2019. March 07., Thursday 09:00
Tavaszi színház
2019. February 17., Sunday 19:00
2019. February 16., Saturday 16:00
2019. February 13., Wednesday 17:00
2019. February 09., Saturday 10:00
Tavaszi Színház
2019. January 27., Sunday 19:00
Oroszlányi Bányász Koncert Fesztivál Fúvószenekar
2019. January 05., Saturday 17:00
2018. December 21., Friday 19:00
Csiribiri Gyermekszínház
2018. December 13., Thursday 09:00
2018. November 28., Wednesday 17:00
Találatok száma: 157 db