Kategória: közélet
[25 kép]
Nemzetközi történelmi vetélkedő
2017. April 22., Saturday
[20 kép]
Pedagógusok köszöntése
2015. October 19., Monday
[39 kép]
Újságíróképzés
2015. October 18., Sunday
[321 kép]
Csilletoló és főzőverseny
2015. September 06., Sunday
[160 kép]
XX. Majki Rákóczi nap
2015. July 25., Saturday
[111 kép]
Kápolnaszentelés
2015. June 20., Saturday
[147 kép]
Pedagógusnap
2015. June 05., Friday
[131 kép]
A nemzeti összetartozás napja - Trianon
2015. June 04., Thursday
[106 kép]
Majális a Főtéren
2015. May 01., Friday
[24 kép]
Konferencia a nők helyzetéről
2015. March 12., Thursday
[20 kép]
Szlovák bál
Tizennyolcadik alkalommal rendezték meg szombaton farsangi mulatságukat az oroszlányi szlovákok
2015. February 06., Friday
[11 kép]
Így írnak Ők...
Ürmös Lászlóné - Rögök az úton
2015. February 03., Tuesday
Találatok száma: 12 db