2019. november 13.

Mozgalmas hétvége

Szombaton Győrben rendezték a Serdülő "B" Országos Bajnokságot, ahol 55 egyesületből 186 fő indult. Az ország legjobbjai között 4 versenyzőt indított az Oroszlányi Judo Club. Végh Tibor, Polovicz József tanítványai közül Gyurkovszky Szilárd remek versenyzéssel bronzéremmel zárta a napot, míg Müller Olivér a VII. helyen végzett.

Ugyanekkor Galántán (Szlovákia) a serdülő lányok egy nagy nemzetközi versenyen vettek részt, ahol 10 országból érkeztek sportolók, összesen 640 fő. Itt Áncsák Kitti Bettina remek versenyzéssel a dobogó legmagasabb fokára állhatott, aranyérmet akasztottak a nyakába, míg Csontos Patrícia az V. helyen zárt.

Vasárnap a Magyar Egyetemek és Főiskolák Országos Bajnokságát Budapesten az UTE judo csarnokában rendezték meg, ahol OJC 2 versenyzője indult. Itt 18 egyetemről 280 nevezés érkezett. Parti Petra kupát és aranyérmet vehetett át a dobogón, míg Juhacsek Renáta bronzérmet nyert.

+36 (34) 361-444