2021. December 16. (Thursday), 16:00 óra
11/2021. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2021. November 25. (Thursday), 16:00 óra
10/2021. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2021. November 18. (Thursday), 16:00 óra
9/2021. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2021. October 28. (Thursday), 16:00 óra
8/2021. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2021. October 13. (Wednesday), 16:00 óra
7/2021. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2021. September 30. (Thursday), 16:00 óra
6/2021 - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2021. September 28. (Tuesday), 17:00 óra
4/2021. KTÜ - Közmeghallgatás
Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok konferenciaterem
2021. September 21. (Tuesday), 16:00 óra
5/2021. - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2021. September 7. (Tuesday), 15:00 óra
3/2021.KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2021. July 16. (Friday), 10:00 óra
2/2021. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2021. June 24. (Thursday), 16:00 óra
1/2021. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme