Rendőrségi hirdetmények

Hatályos hirdetmények
  • Csikós József Renátó szabálysértési ügye
    2026.08.31-2026.09.15
  • Juhász Károly szabálysértési ügye
    2026.08.31-2026.09.15
  • Kóka Csaba Zsolt szabálysértési ügye
    2026.08.31-2026.09.15
  • Molnár Sándor szabálysértési ügye
    2026.08.31-2026.09.15
  • Tóth Gyula Zsigmond szabálysértési ügye
    2026.08.31-2026.09.15
  • Turi Gábor szabálysértési ügye
    2026.08.31-2026.09.15
Lejárt hirdetmények
  • Borsi József szabálysértési ügye
    2026.08.19-2026.09.03
  • Burai József szabálysértési ügye
    2026.08.19-2026.09.03
  • Farkas-Csipkés Lajos szabálysértési ügye
    2026.08.19-2026.09.03
  • Horváth Vilmos szabálysértési ügye
    2026.08.19-2026.09.03
  • Járóka Zoltán Zsolt büntetőügye
    2026.08.19-2026.09.03
  • Kara Zoltán szabálysértési ügye
    2026.08.19-2026.09.03
  • Kun Sándor szabálysértési ügye
    2026.08.19-2026.09.03
  • Mező Ferenc szabálysértési ügye
    2026.08.19-2026.09.03
  • Rigó Attila szabálysértési ügye
    2026.08.19-2026.09.03
  • Szepesi Attila szabálysértési ügye
    2026.08.19-2026.09.03
  • Tóth Gyula Zsigmond szabálysértési ügye
    2026.08.19-2026.09.03
  • Virág Balázs szabálysértési ügye
    2026.08.19-2026.09.03
  • Ábri Zoltán szabálysértési ügye I
    2026.08.12-2026.08.27
  • Ábri Zoltán szabálysértési ügye II
    2026.08.12-2026.08.27
  • Ábri Zoltán szabálysértési ügye III
    2026.08.12-2026.08.27
  • Kerékgyártó István szabálysértési ügye I
    2026.08.12-2026.08.27
  • Kerékgyártó István szabálysértési ügye II
    2026.08.12-2026.08.27
  • Kóka Sándor szabálysértési ügye
    2026.08.12-2026.08.27
  • Rácz Gábor szabálysértési ügye I
    2026.08.12-2026.08.27
  • Rácz Gábor szabálysértési ügye II
    2026.08.12-2026.08.27
  • Bakulár Bence szabálysértési ügye
    2026.08.04-2026.08.19
  • Konkoly Krisztián Pál szabálysértési ügye
    2026.08.04-2026.08.19
  • Mező Ferenc szabálysértési ügye
    2026.08.04-2026.08.19
  • Szabó Melánia szabálysértési ügye
    2026.08.04-2026.08.19
  • Horváthné Dányi Melinda szabálysértési ügye
    2026.07.28-2026.08.12
  • Juhász Károly szabálysértési ügye
    2026.07.28-2026.08.12
  • Márkus István szabálysértési ügye
    2026.07.28-2026.08.12
  • Papp Péter szabálysértési ügye
    2026.07.28-2026.08.12
  • Pulik Miklós szabálysértési ügye
    2026.07.28-2026.08.12
  • Seres Barnabás szabálysértési ügye
    2026.07.28-2026.08.12
  • Török Ferenc szabálysértési ügye
    2026.07.28-2026.08.12
  • Török Zoltán szabálysértési ügye
    2026.07.28-2026.08.12
Egészség
2026. szeptember 03.
Ingyenes tüdőrákszűrés dohányosoknak

 Ingyenes tüdőrákszűrésre várja az 50–75 év közötti dohányosokat az Országos Korányi Pulmonológiai Intézet. A modern LDCT-vizsgálat mellett támogatást is kínálnak azoknak, akik csökkentenék vagy abbahagynák a dohányzást.

Oktatás
2026. szeptember 03.
Becsengettek

Véget ért a nyári szünet, szeptember elsején pedig ismét megteltek diákokkal Oroszlány iskolái. Az idei tanév az elsősök számára az iskolai évek kezdetét jelentette, a Hamvas Béla Gimnáziumban pedig egy több évtizedes vezetői időszak zárult le.

Közösség
2026. szeptember 01.
Hétvégi kavalkád Oroszlányban

Érdemes ezen a hétvégén Oroszlány felé venni az irányt. Koncertek, bányászhagyományok, családi programok, kulturális események és sportprogramok várják az érdeklődőket szeptember 4–6. között a 76. Bányász- és 34. Villamos Napokon.

Hír
2026. szeptember 01.
Miből élünk? – Oroszlányi háztartásokat is kérdez a KSH

Oroszlányt is érinti a háztartások pénzügyi helyzetét és fogyasztási szokásait vizsgáló kutatás. A felmérésben csak a KSH által kiválasztott és értesített háztartások vehetnek részt, az online kérdőívet is kizárólag ők tölthetik ki, és a kérdezők is őket keresik.

Oktatás
2026. augusztus 31.
Indul az iskola, figyeljünk egymásra!

A tanévkezdéssel ismét több gyermek jelenik meg reggelente az utakon, a gyalogátkelőhelyeken és az iskolák környékén. A biztonságos közlekedéshez az autósok, a kerékpárosok és a gyalogosok fokozott figyelmére egyaránt szükség van.

Elérhetőségeink
  • Oroszlányi Közös Önkormányzati Hivatal
    Oroszlány, Rákóczi Ferenc út 78.
    +36 (34) 361-444
    hivatal@oroszlany.hu
  • A honlap tartalmáért felelős vezető:
    Takács Károly
    Oroszlány Város polgármestere
Népszerű cikkek