2021. május 09.

Remek győzelem

A Kaposvári KK és az OSE Lions is a bajnokság 10. helyéért harcolt a play-out hajrájában. A két, 14-14 győzelemmel álló együttes a kilencedik fordulóban Kaposváron találkozott.

Kaposvári KK – OSE Lions 59-72 (18-18, 19-18, 14-19, 8-17)

OSE: Washington 26/6, Abell 10/6, Anderson 4, Garamvölgyi 2, Morgan 2. Csere: Illés M. 18/9, Kucsora 5/3, Bíró O. 5.

A vendégcsapat kezdte jobban a mérkőzést, majd a hazaiak feljavultak, így egállal zárult az első tíz perc. A második negyedben is kiélezett csata folyt, egyik gárda sem tudott elhúzni, így a nagyszünetben csupán egy pont különbség volt köztük.
A harmadik etapban is kiegyenlített küzdelem folyt, a mérkőzés az utolsó negyedben dőlt el. Két és fél perc alatt 13-0-t futottak az oroszlányiak, a kaposváriak négy percen keresztül pontképtelenek voltak. Ennek tudható be, hogy az OSE végül magabiztos különbséggel nyert.

+36 (34) 361-444