Sport
2021. október 03.

Óriási izgalmak után nyert Kaposváron az MVM-OSE Lions

Az MVM-OSE Lions ellen mutatkozott be hazai közönség előtt a Kaposvári KK a 2021/2022-es évadban, a bajnokság 3. fordulójában. A mérkőzés végén azonban a vendégcsapat örülhetett.

Kaposvári KK - MVM-OSE Lions h.u.: 63-68 (15-16, 14-13, 13-17, 14-10, 7-12)

Oroszlány: Ihring 20/12, Miliszavljevics 12/3, Carev 2, Minchev 4, Burns 15. Cserék: Ruják -, Mucza -, Parrish 13/9, Garamvölgyi 2, Dorogi -.

Visszafogottan kezdtek a felek, két és fél perc játék után 4-4 állt az eredményjelzőn. Rengeteg dobást hagytak ki a csapatok, s ahogy az első negyed nagy része, úgy az utolsó perc is fordulatosra sikerült.

A második etapban is a védekezés dominált mindkét oldalon, nem találtak fogást a másikon a csapatok. Ezt követően - ezen a találkozón már nagynak számító - négypontos előnyre tett szert az Oroszlány, amit a nagyszünet előtt sikerült ledolgoznia a kaposváriaknak.

A fordulás után a vendégek szerezték a második félidő első pontjait, de a hazaiak gyorsan rendezték a sorokat. Továbbra is fej-fej mellett haladtak a csapatok, kemény védekezés, kevés pont jellemezte a találkozót. A záró felvonás elején állandósulni látszott a 4-6 pontos oroszlányi előny, azonban elkezdett jobb ritmusban kosárlabdázni a Kaposvár, és ki is egyenlített.

A ráadásban az OSE küzdött jobban, így hatalmas izgalmak közepette nyert Kaposváron.

Forrás és fotó: BB1.hu