2024. augusztus 07.

Felnőtt és utánpótlás magyar bajnok lett az OKSE kajakpólóban

Augusztus 2-4. között Szegeden rendezték meg a Kolonics György Emlékversenyt, mely egyben az idei gyermek, kölyök kajak magyar bajnokság is volt.

Népes mezőny gyűlt össze a Maty-éri evezős pályán. 91 egyesület 1898 versenyzője 1469 hajóosztályban mérte össze erejét. A Szegedi VSE segítségével problémamentesen, gördülékenyen zajlott a verseny.

Az OKSE 5 versenyzőt nevezett, 8 hajóosztályban.

8.Bacsányi Viktória Letícia

Ezzel az eseménnyel együtt került sor a Kajakpóló Országos Bajnokság megrendezésre is.

Négy csapat indult el az idén a felnőtt korosztályban, végül az Oroszlányi Kajak Sportegyesület nyert, az MVM Szegedi Vízisport Egyesület a második lett. Ugyanez a sorrend alakult ki az utánpótlás mezőnyben is, azonban itt már jóval szorosabb volt a döntő meccs a szegediek és az oroszlányiak között, mindössze egy gól döntött az utóbbi javára.

Az utánpótlás korúak mezőnye mindenképpen kiegyenlítettebbnek tűnik, látszik, hogy foglalkoznak vele mindkét említett egyesületben.

+36 (34) 361-444